MyMeetScores
TOP 100
TOP TEAMS
UPCOMING MEETS
COMPLETED MEETS
LATEST MEETS
ADD SCORES
SUPPORT
SHOP
⚲
2019 Team Florida State Championships
Start
End
Host
Meet Website
Gymnasts
2019-05-11
2019-05-12
Lightning City Gymnastics
1399
2019 Team Florida State Championships - MyMeetScores.com
Meet Scores
Session: C1 Level: 2B
Team Scores
Show Personal Bests
All Scores
Level:
10,
1A,
1B,
1Z,
2A,
2B,
2C,
2Z,
3A,
3B,
3C,
3D,
3Z,
4A,
4B,
4Z,
5A,
5B,
5Z,
6A,
6Y,
6Z,
7A,
7Y,
7Z,
8A,
8Z,
9Z,
BA,
BB,
BC,
BZ,
DZ,
GA,
GB,
GC,
GY,
GZ,
L8,
LD,
LG,
LP,
LS,
PA,
PY,
PZ,
SA,
SB,
SC,
SD,
SE,
SF,
SY,
SZ
#
Name
Team
Session
Level
Division
Vault
Bars
Beam
Floor
AA
1
Bettridge, Hannah
Naples Progressive Gymnastics
C1
2B
2B Group 2
9.400
2
9.400
1
9.300
2T
9.075
6
37.175
1
2
Fillingim, Tenley
First City Gymnastics
C1
2B
2B Group 1
9.000
8
9.300
1
9.450
1
9.375
1
37.125
1
3
Valdespino, Genesis
Tampa Gymnastics And Dance
C1
2B
2B Group 2
9.450
1
9.350
2
8.850
7T
9.300
1
36.950
2
4
Merrill, Nevin
WGV Gymnastics
C1
2B
2B Group 2
9.200
4
9.000
6
9.450
1
9.175
3
36.825
3
5
Goncalves, Clara
First City Gymnastics
C1
2B
2B Group 3
9.250
3
9.175
3
9.150
1T
9.125
1
36.700
1
6
Hyunh, Symple
Tampa Gymnastics And Dance
C1
2B
2B Group 2
9.300
3
9.200
3
8.800
9T
9.225
2
36.525
4
7
Menendez, Allyson
Tampa Gymnastics And Dance
C1
2B
2B Group 1
9.175
3
9.275
2
8.750
6
9.275
2
36.475
2
8
Jenkins, Aubrey
GTFL Athletics
C1
2B
2B Group 3
9.200
4T
9.300
1
9.000
4T
8.850
7T
36.350
2
9
Young, Nealy
Naples Progressive Gymnastics
C1
2B
2B Group 3
9.100
7
9.000
6T
9.150
1T
9.075
3
36.325
3
10
Thorne, Aubree
Sky Gymnastics of Venice
C1
2B
2B Group 3
9.200
4T
9.050
5
9.050
3
9.000
4
36.300
4
11
Brown, Alesyn
Acrofit
C1
2B
2B Group 1
8.900
9
9.025
4
9.250
2
9.100
3
36.275
3
12
Narain, Elaina
Tampa Gymnastics And Dance
C1
2B
2B Group 2
9.100
7
8.700
9
9.200
4
9.150
4
36.150
5
13
Sievers, Julia
Tampa Gymnastics And Dance
C1
2B
2B Group 2
9.150
5T
9.125
4
8.850
7T
8.925
10
36.050
6
14
Budslick, Annabelle
Acrofit
C1
2B
2B Group 2
8.900
9
8.800
8
9.300
2T
9.000
7T
36.000
7
15
Clark, Gabriella
Tampa Gymnastics And Dance
C1
2B
2B Group 2
8.850
10
9.050
5
9.050
5
8.950
9
35.900
8
16
Potter, Abygail
World Class Gymnastics and Cheerleading
C1
2B
2B Group 3
8.800
9
9.200
2
9.000
4T
8.850
7T
35.850
5
17
Zaneiwski, Audrey
Stars and Stripes Gymnastics
C1
2B
2B Group 1
9.100
4T
8.750
6
9.050
3
8.900
11
35.800
4T
17
Bowman, Hartlie
First City Gymnastics
C1
2B
2B Group 1
9.050
6T
9.000
5
8.800
5
8.950
10
35.800
4T
19
Dolan, Carly
Acrofit
C1
2B
2B Group 3
9.300
1T
8.900
8
8.650
9
8.900
5T
35.750
6
19
Pal, Anna
GTFL Athletics
C1
2B
2B Group 2
9.050
8
8.900
7
8.800
9T
9.000
7T
35.750
9
21
Timmerman, Rylee
Ormond Beach Gymnastics
C1
2B
2B Group 3
8.550
10
9.000
6T
9.000
4T
9.100
2
35.650
7
22
Snyder, Savannah
Sky Gymnastics of Venice
C1
2B
2B Group 3
9.000
8
8.825
9
9.000
4T
8.675
9
35.500
8
23
Ramirez, Brooklyn
Sky Gymnastics of Venice
C1
2B
2B Group 1
9.050
6T
8.450
9
8.850
4
9.050
4T
35.400
6
24
Aguila, Jaye
Tampa Gymnastics And Dance
C1
2B
2B Group 1
9.225
2
8.475
8
8.600
8
9.050
4T
35.350
7
25
Schuler, Emma
Stars and Stripes Gymnastics
C1
2B
2B Group 1
9.100
4T
9.150
3
8.000
11
9.025
9
35.275
8
26
Masterton, Maliyah
Gold Medal - FL
C1
2B
2B Group 2
8.800
11
8.300
10
8.900
6
9.100
5
35.100
10
27
Allen, Alyssa
Sky Gymnastics of Venice
C1
2B
2B Group 3
9.300
1T
9.150
4
8.100
10
8.425
10
34.975
9
28
Reece, Aneila
Tampa Gymnastics And Dance
C1
2B
2B Group 1
9.250
1
8.300
11
8.300
10
9.050
4*
34.900
9T
28
Johnson, Elizabeth
Tampa Gymnastics And Dance
C1
2B
2B Group 1
8.800
10
8.400
10
8.650
7
9.050
4*
34.900
9T
30
Donado, Brynn
First City Gymnastics
C1
2B
2B Group 3
9.150
6
7.900
10
8.850
8
8.900
5T
34.800
10
31
Johns, Brielle
Tampa Gymnastics And Dance
C1
2B
2B Group 1
8.650
11
8.575
7
8.450
9
9.050
4T
34.725
11
32
Ramsey, Aubree
Tampa Gymnastics And Dance
C1
2B
2B Group 2
9.150
5T
7.650
11
8.700
11
8.875
11
34.375
11