MyMeetScores
TOP 100
TOP TEAMS
UPCOMING MEETS
COMPLETED MEETS
LATEST MEETS
ADD SCORES
SUPPORT
SHOP
⚲
2020 Fire & Ice Invitational
Start
End
Host
Meet Website
Gymnasts
2020-01-10
2020-01-12
Tri County Gymnastics
384
2020 Fire & Ice Invitational - MyMeetScores.com
Meet Scores
Session: 2 Level: 3
Team Scores
Show Personal Bests
All Scores
Level:
2,
3,
4,
5,
6,
7,
8,
9,
10,
XB,
XS,
XG,
XP
#
Name
Team
Session
Level
Division
Vault
Bars
Beam
Floor
AA
1
McManus, Andi
River City Gymnastics
2
3
Sr A
9.400
3
9.600
2
9.200
1
9.450
2
37.650
1
2
Menyaeva, Alisa
River City Gymnastics
2
3
Sr A
9.500
2
9.750
1
8.750
3
9.550
1
37.550
2
3
Brown, Jadyn
River City Gymnastics
2
3
Jr B
9.325
2
9.500
1
9.200
1
9.450
1
37.475
1
4
Bauer, Sana
River City Gymnastics
2
3
Jr C
9.400
3T
9.000
1
9.475
1
9.200
3T
37.075
1
5
McGehee, Brookie
River City Gymnastics
2
3
Sr A
9.600
1
9.000
3
9.050
2
8.900
3
36.550
3
6
Potter, Andelin
River City Gymnastics
2
3
Sr C
9.500
2
9.175
1
8.850
1T
8.925
4
36.450
1
7
Watts, Jordyn
River City Gymnastics
2
3
Jr B
9.200
6
9.000
3T
9.150
2
9.050
5
36.400
2
8
Shaffer, Sophie
Flame Gymnastics Academy
2
3
Jr A
9.350
2T
9.150
3
8.550
2
9.175
1
36.225
1
9
Conley, Molly
Flame Gymnastics Academy
2
3
Jr B
9.525
1
8.350
7
8.950
3
9.325
2
36.150
3
10
Kilton, Brielle
River City Gymnastics
2
3
Jr A
9.350
2T
9.500
1
8.450
3
8.725
3T
36.025
2
11
Frederick, Adrienne
River City Gymnastics
2
3
Sr B
9.350
2
9.025
1
8.500
3
8.900
4
35.775
1
12
Sallam, Farida
River City Gymnastics
2
3
Jr C
9.400
3T
8.900
2
8.725
2
8.650
9
35.675
2
13
Parker, Jordyn
River Valley Gymnastics
2
3
Jr A
9.350
2T
8.900
4
8.600
1
8.725
3T
35.575
3
14
Krupitsky, Rylee
River City Gymnastics
2
3
Jr B
9.000
7T
9.250
2
8.125
4
9.075
4
35.450
4
15
Miller, Zoey
Flame Gymnastics Academy
2
3
Sr A
9.275
4
8.700
4
8.625
4
8.750
4
35.350
4
15
Keller, Emma
River City Gymnastics
2
3
Sr C
9.250
5
8.250
5
8.850
1T
9.000
3
35.350
2
17
Carroll, Sophie
River City Gymnastics
2
3
Sr B
9.150
4T
8.350
3
8.875
1
8.950
2T
35.325
2
18
Holt, Kylynn
Flame Gymnastics Academy
2
3
Jr A
8.925
7T
9.400
2
7.900
4
9.075
2
35.300
4
18
Reeder, Allee
Flame Gymnastics Academy
2
3
Sr C
9.200
6
8.550
2T
8.150
7
9.400
1
35.300
3
20
Milam, Lainey
Sonshine Academy Inc.
2
3
Jr C
9.675
1
8.850
3
7.450
6
9.200
3T
35.175
3
21
Chandler, Taylor
Sonshine Academy Inc.
2
3
Sr C
9.350
3T
8.550
2T
8.400
6
8.850
5
35.150
4
22
Bieker, Kayla
River Valley Gymnastics
2
3
Sr C
9.525
1
8.050
6
8.700
4
8.800
6
35.075
5
23
Russell, Maggie
Sonshine Academy Inc.
2
3
Sr B
9.150
4T
8.850
2
7.600
8
9.025
1
34.625
3
24
Cotton, Hattie
Sonshine Academy Inc.
2
3
Sr B
9.475
1
7.950
6
8.400
4
8.700
6
34.525
4
25
Martin, Tinsley
Sonshine Academy Inc.
2
3
Jr C
9.450
2
8.300
6
7.950
3
8.800
7
34.500
4
26
Phillips, Emerson
Sonshine Academy Inc.
2
3
Jr C
9.300
5T
8.500
4
7.400
7
9.225
2
34.425
5
26
O'Hagan, Scarlett
Flame Gymnastics Academy
2
3
Sr B
9.175
3
8.050
5
8.250
6
8.950
2T
34.425
5
28
Corbitt, Jules
Sonshine Academy Inc.
2
3
Jr C
9.300
5T
8.050
8
7.850
5
9.000
5
34.200
6
29
Chung, Caroline
Flame Gymnastics Academy
2
3
Sr C
9.175
7
8.000
7T
7.850
8
9.150
2
34.175
6
30
Turkia, Erika
Sonshine Academy Inc.
2
3
Jr B
9.300
3T
8.500
6
7.250
7
9.100
3
34.150
5
31
Conley, Macy
Flame Gymnastics Academy
2
3
Jr B
9.225
5
9.000
3T
7.150
8
8.625
7
34.000
6
32
Smith, Emilee
Flame Gymnastics Academy
2
3
Sr C
8.750
9
8.000
7T
8.850
1T
8.350
8
33.950
7
33
Keelin, Brooke
Sonshine Academy Inc.
2
3
Sr C
8.900
8
7.950
9
8.450
5
8.550
7
33.850
8
34
Sallam, Amina
River City Gymnastics
2
3
Jr A
9.500
1
8.350
6
7.750
5
8.200
7
33.800
5
35
Whitman, Sinye
River Valley Gymnastics
2
3
Jr B
9.300
3T
8.250
8
8.050
5
8.150
8
33.750
7
35
Floyd, Paizley
Flame Gymnastics Academy
2
3
Jr A
9.150
5
8.800
5
7.500
6T
8.300
6
33.750
6
37
Entrekin, Chloe
River Valley Gymnastics
2
3
Sr B
8.450
8
8.100
4
8.300
5
8.825
5
33.675
6
38
Wilson, Emi
Sonshine Academy Inc.
2
3
Jr C
8.650
9
8.400
5
7.325
9
8.900
6
33.275
7
39
Jackson, Karly Jo
Sonshine Academy Inc.
2
3
Sr B
8.575
7
7.450
9
8.775
2
8.400
7
33.200
7
40
Leamons, Madilyn
River City Gymnastics
2
3
Jr C
8.850
8
8.250
7
7.350
8
8.700
8
33.150
8
41
Donathan, Kelby
River Valley Gymnastics
2
3
Sr A
8.700
5
7.800
7T
8.050
5
8.400
5T
32.950
5
42
Hartwick, Jaycee-Kate
Sonshine Academy Inc.
2
3
Jr C
9.100
7
6.000
9
7.900
4
9.500
1
32.500
9
42
Martens, Ivy
Sonshine Academy Inc.
2
3
Jr B
9.000
7T
8.800
5
7.000
9
7.700
9
32.500
8
44
Foster, Katelyn
Flame Gymnastics Academy
2
3
Sr B
7.950
9
7.900
7
8.150
7
8.350
8
32.350
8
45
Britton, Caroline
Sonshine Academy Inc.
2
3
Jr B
8.950
9
7.000
9
7.500
6
8.875
6
32.325
9
46
Patel, Tina
Flame Gymnastics Academy
2
3
Sr A
8.550
7
7.800
7T
7.550
6
8.400
5T
32.300
6
47
Peacock, Maggie
Flame Gymnastics Academy
2
3
Jr A
8.350
9
8.000
7
7.500
6T
8.375
5
32.225
7
48
Fondren, Ryleigh
Flame Gymnastics Academy
2
3
Sr B
8.950
6
7.750
8
7.050
9
7.850
9
31.600
9
49
Williamson, Riley
River Valley Gymnastics
2
3
Jr A
9.000
6
7.850
8
6.350
10
8.050
8
31.250
8
50
Donathan, Kylie
River Valley Gymnastics
2
3
Sr A
8.200
8
8.100
5
7.500
7
7.350
7
31.150
7
51
Harrison, Kyah
River Valley Gymnastics
2
3
Jr A
8.925
7T
7.300
9
6.700
9
7.800
9T
30.725
9
51
Inthavong, Talynn
River Valley Gymnastics
2
3
Sr A
8.625
6
7.900
6
7.350
8
6.850
8
30.725
8
53
West, Jaydyn
River Valley Gymnastics
2
3
Sr A
8.150
9
7.650
9
5.500
9
6.550
9
27.850
9
54
Cunningham, Kaylyn
River City Gymnastics
2
3
Sr C
9.350
3T
8.500
4
7.075
9
0.000
9
24.925
9
55
Dehart, Adyson
Flame Gymnastics Academy
2
3
Jr A
0.000
10
6.150
10
7.450
8
7.800
9T
21.400
10